کنسلی بلیط هواپیما چیست و چگونه امکان‌پذیر است؟

کنسلی بلیط هواپیما چیست و چگونه امکان‌پذیر است؟

گاهی اوقات پیش می آید که شما بلیط هواپیمای خود را خریداری کرده اید  ولی بنا به دلایلی سفر شما  چه از طرف خودتان و یا از طرف شرکت هواپیمایی مورد نظر کنسل شده و مجبور هستید بلیط خود را باطل کنید.

 چگونه میتوانیم بلیط هواپیما خریداری شده خود را کنسل کنیم؟

همانگونه که در مقالات قبلی خواندیم بلیط هواپیما به دو دسته عمده بلیط چارتری و بلیط سیستمی تقسیم میشود. در سیستم بلیط جت شما هر زمان که بخواهید تنها با یک تماس با کارشناسان و پشتیبانان ما میتوانید بلیط خود را کنسل نموده و طبق شرایط و ضوابط کنسلی و پرداخت مقدار جریمه ای که برای آن در نظر گرفته شده عودت وجه خود را در کمترین زمان ممکن دریافت نمائید. معمولا بلیط سیستمی راحت‌تر کنسل میشود ولی در بلیط چارتری تنها از طریق چارترکننده امکان پذیر میباشد. در پی تماس شما با همکاران قسمت پشتیبانی بلیط جت و پس از هماهنگی ما با چارترکننده میزان درصد جریمه بر اساس مقررات (که برای هرچارتر کننده متفاوت است) صورت میگیرد البته این امر ممکن است به تایید چارتر کننده نرسیده  و برخی مواقع سوخت کامل شود.

اگر پروازی قبل از فرا رسیدن انجام پرواز کنسل شود همکاران ما طی تماس تلفنی و ارسال پیامک به مسافران محترم اطلاع رسانی خواهند کرد که در این صورت کل مبلغ پرداختی به شما عودت داده خواهد شد و یا در صورت تمایل میتوانید پروازهای جایگزین پیشنهادی را انتخاب کنید. در غیر اینصورت بلیط جت هیچگونه تحمیلی در انتخاب پرواز جایگزین به شما نخواهد داشت و مبلغ پرداختی شما بدون هیچ کم و کاستی به حسابتان واریز خواهد شد. البته تمام سعی تیم پشتیبانی بلیط جت بر این است تا پروازهای پیشنهادی هم قیمت و هم زمان به شما ارائه شود ولی اگر اختلاف قیمتی در این بین وجود داشت باید توسط شما مسافر محترم پرداخت شود.

                   بلیط کنسلی هواپیما 

گاهی اوقات نیز ممکن است کنسلی به دلایل مختلفی از جمله بدی آب و هوا یا نقص فنی در فرودگاه اتفاق بیفتد و مسافرین در فرودگاه حضور داشته باشند پرواز هنوز از زمین بلند نشده و یا حتی در فرودگاه مقصد به زمین ننشسته به مبدا بازمیگردد، در صورت بروز چنین مشکلی برای استرداد هر چه سریعتر وجه خود، باید تصویر بلیط مهر شده خود را برای همکاران ما در بلیط جت فکس و یا ایمیل نمائید (برای تایید دریافت حتما با ما تماس بگیرید) و اصل بلیط را نزد خود داشته باشید تا در صورت لزوم برای شرکت هواپیمایی مورد نظر ارسال نمائید.

گاهی ممکن است که زمان پرواز تغییر کند یعنی تعجیل یا تاخیر در پرواز صورت گیرد که همکاران ما این موضوع را تلفنیو یا ارسال پیامک به شما اطلاع خواهند داد. اگر این تعجیل پرواز  بیش از نیم ساعت و یا تاخیر پرواز بیش از دوساعت باشد و نظر مسافر در این رابطه مساعد نباشد و شرایط را نپذیرد میتواند بدون هیچ جریمه و خسارتی بلیط خود را کنسل نماید و استرداد وجه توسط همکاران ما صورت گیرد

در مجموع در بلیط هواپیما چارتر و بلیط سیستمی هواپیما کنسلی وجود دارد و باید قبل از خرید از قوانین و مقررات کنسلی بلیط هواپیما اطلاعات کافی داشته باشید.

بلیط جت به سرعت جت


بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.