rnrn

از کدام سایت بلیط هواپیما بخریم؟

از کدام سایت بلیط هواپیما بخریم؟

علاقه افراد با زیاد شدن سایت های خرید آنلاین بلیط به تهیه بلیط هواپیما بیشتر شده.صرفه جویی در وقت در زندگی امروز از اهمیت بسزایی برخوردار است.در همین چند سال پیش رزرو بلیط هواپیما یک کار طاقت فرسا و وقت گیر بوده، رفتن به آژانس مورد نظر، دریافت بلیط کاغذی، سپری کردن وقت در ترافیک، عدم پشتیبانی مناسب در هنگام بروز مشکل از جمله مواردی بوده که امروز شاهد آن نبوده و یا کلا روال کاری عوض شده است.

البته خالی از لطف نیست که به این مورد اشاره کرد که هنوز افرادی هستند که به سایت های آنلاین اعتماد نداشته و ترجیح میدهند که در آژانس حضور یابند و بلیط خود را دریافت نمایند.

سایت بلیط جت با دریافت مجوز های مرتبط با فروش بلیط هواپیما و یا فعالیت های آنلاین این اعتماد را به مسافر خود منتقل کرده تا مسافر با آرامش خیال بلیط هواپیما خود را رزرو نماید.لوگوی نماد الکترونیک، ساماندهی سایتهای اینترنتی، حقوق مسافرو از همه مهمتر کلیه فعالیهای این سایت زیر نظر هواپیمایی کشوری انجام میشود.

بلیط جت-بهترین سایت فروش بلیط هواپیما

مساله بعدی پشتیبانی است که سایت بلیط جت با داشتن پشتیبانی 24 ساعته در صورت بروز مشکل برای مسافران به بررسی و حل آن می پردازد.تفاوتی در خرید شما وجود ندارد اگر بلیط سیستمی و یا بلیط چارتر تهیه کردید برای کنسلی و یا عوض کردن تاریخ می توانید مشکل خود را با پشتیبانی 24 ساعته  در میان گذاشته و با خیالی آسوده پیگیر مراحل کار خود باشید.

مساله مهم دیگر در خرید بلیط آنلاین هواپیما استرداد وجه است.بسیار دیده شده که اغلب سایت ها عملیات استرداد وجه مسافران را طی یک زمانبندی بسیار طولانی انجام میدهند ولی در سایت بلیط جت این امکان فراعم شده که طی 24 ساعت و بعضا در موارد خاص در همان روز عملیات استرداد وجه انجام می گردد.

 تعدد انتخاب تاریخ و یا ایرلاین ها هم بر میزان فروش یک سایت از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد.در سایت بلیط جت تعدد ایرلاین ها به نحوی است که مسافران با خیالی راحت تاریخ مورد نظر خود را انتخاب کرده و بلیط هواپیما را خریداری می نمایند.

راحتی در رزرو بلیط هواپیما بسیار برای مسافر مهم بوده، بعضی از سایت های آنلاین مراحل سخت و پیچیده ای برای رزرو بلیط هواپیما طراحی کرده اند و گاها دیده شده مسافر از خرید بلیط منصرف شده است. در سایت بلیط جت مراحل رزرو بلیط هواپیما بسیار ساده می باشد و در مرحله آخر بعد از پرداخت مبلغ، بلیط خریداری شده برای مسافر ارسال میگردد پس در وارد کردن شماره تلفن همراه خود دقت کنید.

خدمات جذب مشتری از عوامل دیگری است که یک سایت برای فروش بیشتر انجام میدهد.سایت بلیط جت با فروش بلیط های آفری و بلیط های تخفیف دار 80 درصدی و یا 70 درصدی سهم بسزایی در فروش بلیط ارزان ایفا می کند و حتی برای مسافران خود ترانسفر رایگان تا فرودگاه در نظر گرفته است(مخصوص مسافران تهرانی).

   بلیط جت به سرعت جت


بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.