چه وقت بلیط چارتری نخریم؟

چه وقت بلیط چارتری نخریم؟

نام بلیط چارتر به گوش همه ما آشناست. زمانی که میخواهیم به جایی سفر داشته باشیم  بعد از انتخاب مقصد به دنبال خرید بلیط هواپیما میرویم. در مقالات قبلی توضیح دادیم که یکی از مدرن‌ترین، آسان‌ترین و سریع‌ترین روش‌های خرید بلیط هواپیما خرید اینترنتی از طریق سایت و یا اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما است. معمولا اولین چیزی که از ذهن ما در این زمینه میگذرد بلیط چارتر است زیرا برای ما جا افتاده که بلیط چارتر ارزان تر و مقرون به صرفه‌تر است. باید بگوییم که همیشه هم به این منوال نیست و بلیط چارتر هواپیما شرایط و ضوابط خاص خودش را دارد. معمولا بلیط های چارتر را به علت متغیر بودن قیمت ها و توان بازار در برخی مواقع می‌توان به نصف قیمت نیز خریداری کرد و در کل عوامل مختلفی روی قیمت بلیط‌های چارتر وجود دارد و چارتر کننده ها به نسبت تقاضا و استقبال مسافرین میتوانند قیمت‎‌ها را کاهش و یا افزایش دهند. یکی از مهمترین مسایلی که  بلیط‌های چارتری را در برمیگرد این است امکان کنسلی و یا تغییر در آن  بستگی به قوانین چارتر کننده دارد و در صورت عدم استفاده از پرواز به هر دلیلی، میتواند بدون پرداخت هیچ گونه وجهی به مسافر، بلیط را سوخت کامل اعلام کند.

                                                             

یکی از دلایلی که توصیه میشود بلیط چارتر نخرید زمانی است که شخص زیر 12 سال سن همراه شما می‌باشد. در بلیط‌های چارتر هیچ تخفیفی برای این افراد در نظر گرفته نشده و همانند بزرگسالان شامل هزینه کامل بلیط هواپیما میشود. در اینجا پیشنهاد میکنیم بلیط هواپیما سیستمی خرید کنید زیرا ایرلاینهای مختلف درصد تخفیف‌های مختلفی را در نظر دارند و جالب است که معمولا برای کودک زیر 12 سال قیمت تقریبا نیم بها به فروش میرسد.

در زمان‌هایی که اوج شلوغی سفر است (که به آن اصطلاحا ایام پیک گفته میشود) مانند تعطیلات نوروز چارترکننده ها قیمت بلیط های چارتری خود را به دلیل تقاضا و تعداد بالای مسافرین، افزایش میدهند و حتی ممکن است از بلیطهای سیستمی نیز گرانتر شود. و درآخر اینکه اگر در خرید بلیط خود تردید دارید حتما  راجع به  شرایط کنسلی بلیط هواپیما اطلاعات کافی کسب نمائید تا متوجه تفاوت بلیط چارتر و بلیط سیستمی هواپیما شوید.

بلیط جت به سرعت جت


بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.