rnrn

آشنایی با مزایا و معایب سفر با هواپیما

سفر با هواپیما یک تجربه جدید و بسیار لذت بخش است. اگر برای اولین بار می خواهید با هواپیما به سفر بروید کمی دلهره و اضطراب نیز چاشنی این سفر می شود. برای مسافران این سؤال پیش می آید وقتی وارد فرودگاه می شویم چه کارهایی لازم است که انجام دهیم؟  آگاهی و داشتن اطلاعات کافی درباره سفر با این وسیله هوایی می تواند مقداری از این اضطراب و دلهره را کاهش دهد. سفر هوایی به دلیل  صرفه جویی در زمان و آسودگی در سفر طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.

همه آنچه که قرار است درباره سفر با هواپیما بدانید:

                                           سفر با هواپیما

مزایای سفر با هواپیما

هنگامی که قرار است سفر با هواپیما را انتخاب کنید باید زمان خود را تنظیم کرد و  بدانید که تا فرودگاه چقدر زمان برای رسیدن لازم است حداقل باید 1 ساعت زودتر از پرواز به فرودگاه رسید. برای اینکه از پرواز جا نمانید باید از ترمینال پرواز خود آگاهی داشت چون در فرودگاه، پرواز های مختلف در ترمینال های متمایزی انجام می گیرد. یکی دیگر از سؤال هایی که ذهن مسافرین را درگیر خود می کند این است که از کجا بلیت تهیه کنیم؟

   مزایای سفر با هواپیما

مسافرت با هواپیما

بلیت جت یکی از سایت های رزرو بلیت هواپیما می باشد که اهداف بسیار بزرگی در ایجاد ارتباط بین مسافرین و بخش های مختلف مدیریت را بر عهده دارد. از ویژگی های این سایت می توان به ارزان بودن بلیت هواپیمایی به شهر ها یا کشور های مختلف، تهیه آسان بلیت هواپیما، استرداد وجه منوط به تأخیر بیشتر از 2 ساعت یا لغو کردن خط هوایی  حداکثر تا 72 انجام خواهد شد و حمایت 24 ساعته این سایت را نام برد. یکی از مهم‌ترین خدمت رسانی این سایت برای مسافرانش ترانسفر رایگان به فرودگاه  مخصوص مسافرانی است که ساکن تهران هستند می باشد.

مزایای سفر با هواپیما

سفر با هواپیما به دلیل امکان رفتن به کشور های مختلف همچنین صرفه جویی در زمان، راحتی، ایمنی بیشتر  باعث شده است امروزه  روز به روز مسافرین بیشتری برای رفتن به مسافرت از هواپیما استفاده کنند. در اینجا می خواهیم مزایای سفر با این وسیله هوایی را برای شما ارائه دهیم.

یکی از ارکان اصلی مسافرت با هواپیما این است که زمان زیادی را می توان در مکان مورد نظر سپری کرد، و زمان خود را بین مبدأ تا مقصدی الکی هدر نکنند. سفر با هواپیما نسبت به سفر با کشتی، اتومبیل و اتوبوس از ایمنی بیشتری بر خوردار است.

وجود امکانات جانبی در طول سفر مانند: برخوردی کاملاً مؤدبانه با مسافر، ایجاد وسایلی برای ایجاد رفاه حال مسافرین از مزایای سفر با هواپیما می باشد که معیاری کاملاً ایده آل نسبت به دیگر وسایل نقلیه دارد. در طول عمر خود همیشه در روی زمین هستیم پس سفر با هواپیما دلیلی خوب برای دل کندن از زمین است. همچنین از نظر بهداشت سرویس های بهداشتی هواپیما بسیار مناسب است.

                                    سفر هوایی

از دیگر مزیت های مهم سفر با هواپیما این است که در سفر های بین المللی برای کودکانه 2 تا 12 ساله تخفیف 25 درصدی و برای کودکان زیر 2 سال تخفیف 90 درصدی در نظر گرفته اند.

معایب سفر با هواپیما

اگرچه سفر با هواپیما دارای مزیت های بسیاری است که سفری دلچسب را برای مسافرین فراهم می کند اما در کنار این مزیت ها معایبی را نیز دارد که در اینجا به آن‌ها اشاره می کنیم. از معایب سفر با هواپیما  باید حداقل 1 ساعت زودتر از پرواز خود را به فرودگاه رساند تا همه مدارک و چمدان ها در این یک ساعت وارسی شوند که این مدت زمان باعث کلافگی کودکان می شود. حتی الامکان با کودکان زیر یک سال با هواپیما سفر نکنید چون محیط هواپیما محلی برای تجمع میکروب ها می باشد و هوا برای آن‌ها مناسب نمی باشد. از مهم‌ترین معایب مسافرت با هواپیما مخصوصاً در پرواز های طولانی مناسب نبودن کابین برای خواب است چون جای مناسب برای خواب وجود ندارد باعث کلافگی و خستگی مسافرین در طول مسیر می شود.


بلیط جت به سرعت جت


بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.