rnrn

مراحل سوار شدن به هواپیما در یک سفر هوایی

مراحل سوار شدن به هواپیما در یک سفر هوایی

درباره مراحل سوار شدن به هواپیما در یک سفر هوایی چه می دانید؟ خیلی از مردم سفر هوایی را به جاده های طولانی و زمان بر ترجیح می دهند؛ اما کسانی که برای اولین بار سفر با هواپیما را تجربه می کنند دچار یک نوع استرس و اضطراب همراه با هیجان می شوند. اما قبل از این باید نکاتی را رعایت کرد که در اینجا مختصری از این نکات را بازگو خواهیم کرد. به عبارتی ساده تر مراحل سوار شدن به هواپیما را در حالت کلی برایتان توضیح خواهیم داد:

•در یک سفر هوایی قبل از هر چیزی باید بلیت تهیه کرد که می توان از طریق های مختلف آن را خریداری نمود مثلاً از سایت های رزرواسیون بلیت هواپیمایی که از طریق این سایت علاوه بر تهیه بلیت سیستمی می توان به تهیه مطمئن بلیت چارتری نیز پرداخت. جالب است بدانید که از طریق اپلیکیشن خرید بلیت هواپیما نیز می توان به تهیه بلیت در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام نمود. این اپلیکیشن را می توان روی گوشی خود نصب کرد. یا اینکه می توان از آژانس های موجود اقدام نمود.

•هنگام سفر هوایی صندلی خود را می توان با نشان دادن بلیت مشخص کرد.

•توجه داشته باشید که تحت هیچ شرایطی بلیت و کارت ملی خود را هنگام سفر با هواپیما فراموش نکنید.

• جالب است بدانید که چمدان و وسایل موردنیازتان باید به اندازه باری باشد که در بلیت اجازه داده شده است در غیر این صورت باید وسایل خود را کاهش داده یا جریمه پرداخت کنید.

•کیفی کوچک که مدارک موردنیازتان را بتوانید در آن جای دهید و با خود به داخل هواپیما ببرید چون تا زمان تحویل وسایل خود دیگر نمی‌توانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

سفر هوایی

تهیه بلیت با قیمت های مناسب برای سفر هوایی:

سفر هوایی

زمانی که تصمیم می گیریم سفر با هواپیما یا همان سفر هوایی را تجربه کنیم از قبل باید به فکر تهیه بلیت باشیم. اما می خواهیم یک بلیتی را تهیه کنیم که به صرفه باشد یعنی کل هزینه خود را به تهیه بلیت اختصاص ندهیم. به این ترتیب اول از هر چیزی به سراغ سایت رزرواسیون بلیت هواپیما و سایت های جست و جو خواهیم رفت که از طریق این می توانیم هزینه ها را باهم مقایسه کرده و از بین آن‌ها بلیتی را تهیه کنیم که به صرفه تر باشد. از طرفی دیگر تهیه بلیت چارتری هم یک پیشنهاد مناسب می باشد که هزینه ها را تا حد ممکن کاهش می دهند.

بیشتر اوقات مناسب ترین زمان برای خرید بلیت 45 تا 50 روز قبل از تایم پرواز می باشد. اگر تصمیم به سفر هوایی در روزهای دور را دارید بهتر است از الان بلیت سفرتان را رزرو کنید این نوع پرواز سیستمی است که بعدها هم می توان آن را لغو یا تاریخ آن را عوض کرد. و در آخر بهتر است بدانید که بلیت جت نیز یکی دیگر از راه های آنلاین تهیه بلیت های ارزان و مقرون به صرفه می باشد.

بلیط جت به سرعت جت


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.