rnrn

ایرلاین های ایرانی

در اینجا اسامی شرکتهای هواپیمایی به ترتیب الویت و محبوبیت از طرف خریداران سایت بلیط جت معرفی شده است:

1.شرکت هواپیمایی ماهان

شرکت هواپیمایی ماهان در سال 1371 تاسیس گردیده و در حال حاضر با 54فروند هواپیما (24 فروند فعال) بزرگترین و محبوب ترین ایرلاین ایرانی می باشد. پروازهای ماهان عموما سیستمی بوده اما در فصول مختلف پروازهای چارتری از قبیل مسیرهای اسپارتا،دنیزلی،بالی،وارنا و... انجام میدهد.

از مسیرهای ویژه این ایرلاین میتوان به پرواز سیستمی کرمان اشاره نمود.هواپیمایی ماهان در کرمان دارای مقر اصلی بوده و روزانه 5 پرواز از کرمان به تهران و بلعکس دارد. بلیط سیستمی ماهان و بلیط چارتری ماهان در سایت بلیط جت و همچنین در اپلیکیشن بلیط جت با نرخ ویژه قابل رزرو میباشد. 

2.شرکت هواپیمایی قشم ایر

شرکت هواپیمایی قشم ایر در سال 1372 تاسیس و با چند تغییر مالکیتی از بخش خصوصی به بخش دولتی واگذار و در حال حاضر متعلق به وزارت نفت میباشد. قشم ایر دارای 22فروند هواپیما (11 فروند فعال) میباشد. ازخصوصیات این ایرلاین مسیرهای خارجی پر رفت و آمد وکیترینگ خوب آن میباشد.مسیرهای خارجی قشم ایر عبارت است از استانبول،اسپارتا،ازمیر،دنیزلی،نجف،دبی و وارنا می باشد. تعدد بلیط های چارتری قشم ایر در مسیرهای داخلی از دیگر ویژگی های این شرکت میباشد.

از مسیرهای ویژه این ایرلاین می توان به جزیره زیبای قشم اشاره کرد.

3.شرکت هواپیمایی ایران ایر(هما)

شرکت هواپیمایی ایران ایر اولین ایرلاین ایرانی با47 فروند هواپیما(23 فروند فعال) میباشد. این شرکت دارای پروازهای چارتری و سیستمی بوده که بلیط سیستمی ایران ایر و بلیط چارتری ایران ایر در سایت بلیط جت با قیمت ویژه قابل رزرو میباشد. تعدد مسیر ومسیرهای کوتاه شهرهای کوچک که پس از ورود هواپیماهای جدید ATR مجددا برقرار شده اند از ویژگی های ایران ایر میباشد.از نظر تنوع هواپیما در ایران شرکت هواپیمایی ایران ایر در رتبه اول قرار دارد و از انواع هواپیماهای ایرباس،بویینگ،فوکر،ام دی،ای تی آر بهره می گیرد.

4.شرکت هواپیمایی معراج

شرکت هواپیمایی معراج در سال 1389 تاسیس و از همان سال فعالیت خود را با 11 فروند هواپیما (4 فروند فعال) آغاز نمود. این شرکت فعالیت خود را با پروازهای چارتری آغاز نمود و در حال حاضر با پروازهای چارتری و سیستمی در مسیرهای مختلف داخلی و خارجی از ایرلاینهای محبوب نزد خریداران بلیط جت می باشد.از بهترین پروازهای معراج می توان به پرواز مشهد و استانبول اشاره کرد. بلیط جت مفتخر است که بلیط سیستمی معراج و بلیط چارتری معراج را بدون واسطه و با ارزانترین نرخ در اختیار مسافرین گرامی قرار داده است.

5.شرکت هواپیمایی وارش

شرکت هواپیمایی وارش تازه تاسیس ترین ایرلاین ایران در سال 1396 فعالیت خود را با 4 فروند هواپیما آغاز نمود.مقر اصلی وارش شهر ساری و فرودگاه دشت ناز می باشد. از ویژگیهای بارز این ایرلاین کترینگ خوب و هواپیماهای نسبتا جدید و تعدد مسیرهای چارتری داخلی می باشد.بدلیل تازه تاسیس بودن این شرکت فقط مجاز به انجام پرواز داخلی می باشد. بلیط جت با بالاترین فروش بلیط چارتر وارش، بهترین کیفیت خدمات را در اختیار مسافرین خود قرار می دهد.

6.شرکت هواپیمایی کیش ایر

شرکت هواپیمایی کیش در سال 1371 جهت سرویس دهی به مسافرین محترم در حوزه خلیج فارس تاسیس گردید. این شرکت که متعلق به سازمان منطقه آزاد کیش می باشد با 12 فروند هواپیمای فعال در مسیرهای داخلی و خارجی با سرویس دهی مناسب به مسافرین محترم از محبوب ترین ایرلاین های کشور می باشد.بدلیل رونق هر چه بیشتر جزیره کیش، شرکت کیش ایر از مبدا جزیره کیش به بسیاری از شهرهای کوچک و بزرگ پرواز چارتر و سیستمی برقرار کرده است. ما در بلیط جت خرید بلیط چارتر کیش ایر و بلیط سیستمی کیش ایر را برای شما مسافرین محترم تضمین می کنیم.

7.شرکت هواپیمایی سپهران

هواپیمایی سپهران در سال 1390 در شهر شیراز تاسیس و در سال 1395 با 3 فروند هواپیما شروع به فعالیت نمود. این ایرلاین در سال 1396 تغییر مالکیت داد و مالکان جدید این شرکت در تلاش هستند که با برنامه ریزی و سرمایه گذاری بیشتر تعداد هواپیماهای فعال سپهران را افزایش دهند.مقر اصلی سپهران شهر شیراز بوده و فروش بلیط ارزان شیراز اعم از بلیط چارتری شیراز و بلیط سیستمی شیراز از ویژگیهای این ایرلاین می باشد که در بلیط جت امکان انجام رزرو آن توسط  ما برای مسافرین فراهم گردیده است.

8.شرکت هواپیمایی ایران ایرتور

شرکت هواپیمایی ایران ایرتور در سال 1351 توسط شرکت هواپیمایی ایران (هما) تاسیس گردید. این شرکت در سال 1363 با 19 فروند هواپیما یکی از بزرگترین و محبوب ترین ایرلاینهای ایران به شمار می رفت. در سال 1394 این ایرلاین دولتی به بخش خصوصی واگذار گردید. این شرکت در سال 96 با 7 فروند هواپیمای فعال سهم قابل توجهی از بازار پروازهای داخلی و خارجی کشور را برعهده دارد. از مسیرهای مهم این شرکت میتوان به مسیرهای تبریز و مشهد اشاره نمود.تنها پرواز خارجی ایران ایر تور پرواز تبریز به استانبول میباشد. رزرو بلیط چارتر ارزان ایران ایرتور در سایت و اپلیکیشن بلیط جت با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته امکانپذیر می باشد.

9.شرکت هواپیمایی آتا

شرکت هواپیمایی آتا در سال 1387 در شهر تبریز تاسیس و تنها یک سال پس از تاسیس با 4 فروند هواپیما فعالیت خود را آغاز نمود. در حال حاضر این شرکت با 11فروند هواپیما در مسیرهای مختلف داخلی و خارجی به خصوص در مسیر های منتهی به تبریز از محبوبیت ویژه ای در میان ترک زبانان کشور برخوردار می باشد. مالک متمول این ایرلاین که جدیدا باشگاه ورزشی تراکتورسازی تبریز را خریداری کرده امیدوار است با سرمایه گذاری بیشتر این شرکت را دربین 3 ایرلاین برتر کشور قرار دهد. خرید بلیط سیستمی تبریز و خرید بلیط چارتر آتا در بلیط جت فقط با یک کلیک انجام پذیر است.

10.شرکت هواپیمایی آسمان

شرکت هواپیمایی آسمان از شرکتهای قدیمی و دارای هواپیمای کوچک میباشد که در سال 1359 و با ادغام 4 شرکت هواپیمایی پارس ایر ، ایر سرویس ، هور آسمان و ایر تاکسی تاسیس گردید. این شرکت به واسطه داشتن هواپیماهای کوچک به شهرهای کوچک ومناطق محروم پروازهای چارتری و سیستمی دارد. آسمان در سال 1381 به صندوق بازنشستگان کشور واگذار گردید که از آن زمان موجبات رشد و توسعه بیشتر این ایرلاین دولتی فراهم شد. سفر به اقصی نقاط ایران و تهیه بلیط ارزان سیستمی و بلیط ارزان چارتری هواپیمایی آسمان به صورت آنلاین در بلیط جت با پشتیبانی 24 ساعته توسط کادر مجرب و حرفه ای ما به سرعت جت فراهم می باشد.


11.شرکت هواپیمایی زاگرس

شرکت هواپیمایی زاگرس یکی از اولین ایرلاینهای خصوصی کشور در سال 1384 تاسیس و با 2 فروند هواپیما کار خود را آغاز نمود. در سال 1386 با ورود 2 فروند هواپیمای دیگر این شرکت وارد فاز جدیدی از فعالیت گردید و اکنون با 21 فروند هواپیما یکی از فعال ترین ایرلاین های خصوصی کشور هم در پروازهای چارتری و هم در پروازهای سیستمی می باشد. رزرو بلیط سیستمی داخلی و رزرو بلیط سیستمی خارجی و همچنین رزرو بلیط چارتری داخلی و رزرو بلیط چارتری خارجی زاگرس در اپلیکیشن بلیط جت و سایت بلیط جت قابل دسترس می باشد.


12.شرکت هواپیمایی کاسپین

شرکت هواپیمایی کاسپین در سال 1372 با 4 فروند هواپیمای یاک 42 تاسیس و آغاز به کار کرد. این شرکت که زیر نظر نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند در سالهای 1388 و 1392 طی دو مرحله اقدام به تقویت ناوگان خود نمود. در حال حاضر این شرکت با 11 فروند هواپیما(5 فروند فعال) مشغول به خدمت رسانی به صنعت هوانوردی و مردم می باشد. بلیط چارتری ارزان هواپیمایی کاسپین را در بلیط جت به آسانی تهیه نمائید.


13.شرکت هواپیمایی کارون(نفت ایر)

شرکت هواپیمایی کارون به عنوان قدیمی ترین ایرلاین غیر نظامی ایران فعالیت خود را از سال 1305 آغاز کرد! این شرکت که در آن زمان با نام  شرکت هوایی فعالیت می کرد با هدف پشتیبانی از عملیات اکتشاف، استخراج و توسعه عملیات در مناطق نفت خیز جنوب تاسیس گردید. پس از چندی فعالیت این شرکت با عنوان شرکت حمل ونقل هوایی ایران - نفت ، زیرمجموعه شرکت ملی نفت ایران شد.

در سال 1379 این شرکت به شرکت هواپیمایی نفت ایران تغییر نام داده و سهام آن به صندوق بازنشستگی کارکنان شرکت نفت واگذارشد. پس از آن و با روی کار آمدن هیئت مدیره جدید، در سال 1395 با هدف ارائه خدمات به عموم مردم نام این شرکت به کارون ایر تغییر و پروازهای این شرکت به خصوص در مسیرهای جنوب کشور به صورت چارتر و سیستمی شروع گردید. در حال حاضر این شرکت با 5 فروند هواپیما مشغول خدمت رسانی به هم میهنان عزیز می باشد. با بلیط جت بلیط ارزان اهواز هواپیمایی کارون را به صورت سیستمی و چارتری تهیه نمائید.

14.شرکت هواپیمایی تابان

شرکت هواپیمایی تابان از دیگر شرکت های هواپیمایی خصوصی ایرانی است که در سال 1384 تاسیس گردید. یک سال پس از تاسیس این شرکت در سال 1385 اولین پرواز آن به صورت رسمی عملیاتی گردید. مقر اصلی این شرکت شهر مشهد می باشد و اکثر پروازها از مبدا مشهد انجام میگردد. در حال حاضر این شرکت با 7 فروند هواپیما (5 فروند فعال) در مسیرهای داخلی و خارجی به صورت چارتر و سیستمی مشغول فعالیت می باشد. ارزانترین بلیط هواپیما چارتری و سیستمی هواپیمایی تابان در بلیط جت قابل رزرو می باشد.

15.شرکت هواپیمایی ساها

شرکت هواپیمایی ساها در سال 1369 توسط نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به منظور جابجایی پرسنل ارتش تاسیس شد. ساها که مخفف عبارت " سرویس ارتباط هوایی ارتش " می باشد بعدها پروازهای مسافری خود را افزایش و جابجایی مسافرین غیر نظامی را نیز بر عهده گرفت. در اواخر سال 1395 و پس از چند سال وقفه، پروازهای این ایرلاین با 2 فروند هواپیما مجددا از سر گرفته شد و در حال حاضر به صورت چارتری انجام می گردد.

16.شرکت هواپیمایی پویا


17.شرکت هواپیمایی سهند آسیا


18.شرکت هواپیمایی تفتانخرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.