rnrn

سفر به دبی

دبــی

بزرگترین و معروفترین شهر در کشور امارات متحد عربی در قسمت جنوبی خلیج فارس یکی از معروفترین مقاصد گردشگری دنیا واقع شده است که از سرتاسر جهان مسافران زیادی به این منطقه سفر میکنند.

دبی یک شهر جهانی برای بیزینس در خاورمیانه به حساب می آید، همچنین به علت داشتن ناوگان بسیار قوی و پیشرفته  یک شاهراه مناسب برای جابجایی مسافران و حمل بار به حساب می آید.

نفت و مشتقات نفتی در پیشرفت این شهر نقش حائز اهمیتی داشته است ولی صنعت گردشگری را نمیتوان نادیده گرفت.

درابتدا یکی از قبیله های معروف در دبی بنام مکتوم در سال 1833 در کنار رودخانه این شهر سکنی گزیدند و به تجارت ماهیگیری و مروارید پرداختند.در اواخر قرن بیستم دبی تبدیل به یک بندر موفق شده بود.به طور کل دبی در سه دهه گذشته بطور چشمگیری تغییر کرده و تبدیل به یک مرکز بزرگ تجاری با یک اقتصاد پویا و رو به رشد شده است.هم اکنون دبی به یک مرکز تجاری و تفریحی تبدیل شده است، وجود هتل ها، مراکز تفریحی، مراکز خرید باعث شده که سالیانه سیل عظیمی از مسافراین مقصد را برای سفر انتخاب کنند.

آب و هوا

در مورد آب و هوای دبی باید گفت که دبی دارای آب و هوای بیابانی و گرم است و بیشتر روزهای سال آفتابی است.تابستان های گرم و مرطوبی را میتوانید تجریه کنید.وجود این آب و هوا باعث بوجود آمدن ورزش های متنوع آبی شده است.

صنعت توریست:

گردشگری بخش مهمی از استراتژی دولت دبی می باشد.ساخت هتل های مدرن با امکانات رفاهی، وجود برند های معروف پوشاک، برندهای معروف غذایی، مراکز خرید، سرگرمی های متنوع، ساحل، دبی را تبدیل به یک مقصد گردشگری مناسب تبدیل کرده است.

                                                   بلیط ارزان دبی

معماری دبی:

دبی دارای مجموعه غنی از ساختمان و سازه مختلف است.تلفیق معماری اسلامی و مدرن را به وضوح می توان در سازه های این شهر مشاهده کرد.

برج العرب

برج خلیفه

پالم جمیرا

باغ دبی

از جمله برج ها و مراکز زیبای دبی می باشد.

بلیط ارزان دبی

حمل و نقل:

حمل و نقل در دبی دارای ساختار بسیار منظم و به روزی می باشد که همینطور در حال پیشرفت است.به جرات می توان گفت که این شهر از لحاظ حمل و نقل در کنار شهرهای بزرگ و پیشرفته جای دارد.حمل و نقل در قسمت های

بزرگراه و جاده ای

آبی و دریایی

هوایی

شهری(مترو،تراموا)

پیشرفت های چشمگیری کرده است.

هتل ها:

بخش اعظمی از صنعت گردشگری بستگی به وجود هتل های گوناگون با امکانات مختلف رفاهی دارد.تعدد هتل در این شهر به قدری شده است که شما با هر بودجه و سلیقه ای میتوانید هتل مد نظر خود را رزرو نمائید.بسیاری از افراد مشهور دنیا برای گذراندن تعطیلات دبی را انتخاب می کنند.

                                    تور ارزان دبی

فرهنگ:

فرهنگ این شهر عمدتا یک فرهنگ سنتی می باشد.تاثیر فرهنگ و اسلامی بر معماری، موسیقی،لباس، غذا و شیوه زندگی بسیار برجسته است ولی این کشور همواره به سمت پیشرفت و هماهنگ شدن با شهرهای دنیاست در رابطه با این موضوع می توان به تعطیل بودن روزهای شنبه و یکشنبه اشاره کرد.وجود جشنواره های زیادی از جمله جشنواره خرید، موزیک، رنگ همگی باعث شده دبی مقصد مناسبی برای سفر باشد.

غذا:

غذاهای عربی بسیار محبوب هستند و در بیشتر ناحیه های شهر میتوانید رستوران های عربی و یا بین المللی پیدا کنید.فست فود های بین المللی نیز در دبی بسیار متعدد می باشد.غذاهای عربی بعلت داشتن ادویه های مخصوص طرفداران بسیاری در دبی دارد:

کوشاری، شاکشوکا، خوراک ماهی، صبحانه اماراتی، شاورما، گوشت شتر و.... از غذاهای معروف در دبی می باشد.

 

بلیط جت به سرعت جت

 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.