rnrn

معرفی بهترین شهرهای ایران برای سفر هوایی

معرفی بهترین شهرهای ایران برای سفر هوایی

با یک سفر هوایی جذاب از بهترین شهرهای ایران دیدن کنید. با یک سفر هوایی جذاب و دل نشین می توانید همه نگرانی ها و تشویش ها را به باد فراموشی بسپارید. در اکثر موسسه های هواپیمایی می توان بلیت چارتر، بلیت سیستمی یا بلیت های رفت و برگشت را با کیفیت بالا و قیمت مقطوع تهیه نمود. بهتر است بدانید با پیشرفت تکنولوژی می توان خیلی راحت از طریق سایت رزرواسیون خرید بلیت هواپیما اقدام به تهیه بلیت نمود. یا با استفاده از یک راه آسانتر با اپلیکیشن خرید بلیت هواپیما نیز همراه چند کلیک بلیت خود را در هر جای دنیا با قیمتی کاملاً به صرفه تهیه نمود. سفر با هواپیما می تواند یک تجربه خاص و منحصر به فردی باشد.

شما با صرف مدت زمانی کم به شهر موردنظر می رسید. با این سفر می توان به آیین، رسوم و جاذبه های توریستی هر شهری آشنا شد. اگر می خواهید با انتخاب سفر هوایی برای تعطیلی های عید نوروز یا در تابستان به بهترین شهرهای پر طرف داری چون مشهد، شیراز، کیش و بندر عباس بروید می توانید با بلیت جت، با یک کنکاش ساده بلیت هوایی مورد نظر خود را با قیمتی کاملاً مناسب برای هر شهری که می خواهید انتخاب و سفر هوایی را تجربه کنید.

مزیت های پرواز چارتر در سفر هوایی

                          سفر به شهر های ایران

از مزیت های پرواز چارتر در سفر هوایی می توان به این موضوع اشاره کرد که ایرلاین های هواپیمایی می توانند کل یا بعضی از صندلی های یک هواپیما را واگذار کنند. پس اگر صندلی ها پر نشوند باید هزینه آن را شعب هواپیمایی که آن را کرایه کرده است پرداخت نماید. به همین دلیل این جاهای خالی را با قیمت ارزان تر به فروش می رسانند که در اصطلاح آن را بلیت چارتر ارزان می نماند تا هر چه سریع تر پر شود.

پس در اینجا به این نکته پی خواهیم برد که هیچ ارزانی بی حکمت نیست. بلیت چارتر را نمی توان پس داد؛ اما در بلیت سیستمی می توان هم پس داد هم کنسل نمود. در این صورت باید از برنامه ریزی خود کاملاً اطمینان داشته باشید چون اگر مشکلی پیش بیاید نمی توانید بلیت را باز گردانید. بیشتر اوقات می توان برای مسیر های پرهیاهو و شلوغ از این بلیت استفاده کرد. در بیشتر مواقع برای سفر هوایی در داخل ایران مانند مشهد، کیش، اهواز بلیت چارتر دارند. بهتر است بدانید این بلیت ها را می توان از اپلیکیشن خرید بلیت هواپیمایی یا سایت رزرواسیون خرید بلیت هواپیمایی معتبر نیز تهیه نمود. بهتر است بلیت خود را از سایت های مجاز و مورد تأیید سازمان هوایی ایران خریداری کنید.

بلیط جت به سرعت جت


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.