rnrn

بهترین کشورهای اطراف ایران برای سفر هوایی

بهترین کشورهای اطراف ایران برای سفر هوایی

آیا دلتان می خواهد یک سفر هوایی لذت بخش به کشورهای اطراف ایران داشته باشید؟ حتماً به این فکر خواهید کرد که یک سفر خارجی هزینه زیادی را با خود به همراه خواهد داشت. مطمئناً همین طور نیز می باشد اما می توانید یک سفر خارجی ارزان را انتخاب کنید. کشورهای اطراف ایران و شهرهای نظیر استانبول، نجف، آنتالیا و تفلیس می توانند یکی از مقاصد ارزان برای سفر با هواپیما باشد.

مسافرت با هواپیما

خرید بلیت هواپیما

برای انتخاب یک سفر هوایی مهم تر از هرچیزی تهیه و خرید بلیت از طریق سایت های معتبر از جمله سایت رزرواسیون خرید بلیت هواپیمایی می باشد. این بلیت ها به چند صورت در اختیار مسافران قرار می گیرد بلیت سیستمی و بلیت چارتری. پروازهای که سیستمی هستند به طور مستقیم می توانیم از ایرلاین های هواپیمایی تهیه کرد اما چارتری آزانس های هواپیمایی صندلی ها را از قبل خریده است و بلیت صادر می کند. یا می توان از طریق اپلیکیشن خرید بلیت هواپیمایی اقدام به تهیه بلیت کرد. این اپلیکیشن روی گوشی به آسانی نصب خواهد شد و می توان در هر جای این زمین بلیت خود را رزرو کرد. هم اینکه می توانید با استفاده از سایت بلیت جت بلیتی ارزان را خریداری و نسبت به انتخاب یک سفر هوایی خوب و دلپذیر اقدام نمود. با تهیه بلیت از طریق یکی از این روش ها می توان سفری زیبا را برای خود در یکی از کشورهای اطراف ایران رقم زد.

راه های سریع رزرو بلیت برای سفر هوایی

رزرو بلیت برای سفر هوایی از راه های مختلفی امکان پذیر است که در این راستا وب سایت های مختلفی برای نخستین بار اپلیکیشن خرید بلیت هواپیما را در دسترس عموم قرار داده اند؛ که از این طریق می توان تمامی بلیت ها را جستجو و ارزان‌ترین را تهیه کرد. این بلیت را می توان به طور کلی به صورت چارتر و سیستمی خریداری نمود. بلیت سیستمی با بلیت چارتر مقابل همدیگرند در سیستمی می توان بلیت را در ایرلاین هواپیمایی لغو یا پس داد؛ اما چارتر نه می توان بلیت را لغو نه می توان آن را پس داد.

شاید تصور بسیاری از مردم بر این باشد به هنگام انتخاب یکی از بهترین کشورهای اطراف ایران برای سفر هوایی، گران ترین بخش آن تهیه بلیت هواپیما است که البته از راه های مختلف می توان این هزینه را کاهش داد مثلاً با خرید بلیت های دقیقه نودی یا بلیت چارتر ارزان قیمت می توان هزینه های خود را حتی‌الامکان پایین آورد؛ و با تهیه این بلیت ها می توان به یکی از کشورهای اطراف ایران از جمله شهرهای تفلیس، استانبول، نجف و آنتالیا سفر با هواپیما را تجربه کرد.

بلیط جت به سرعت جت

 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.