rnrn

رفتن به نمایشگاه در استانبول

نمایشگاه های استانبول

نمایشگاه های شهر استانبول از جمله نمایشگاه های پر طرفدار در دنیا بوده که بسیاری از نمایشگاه های بین المللی در این شهر برگزار می شود. از جمله نمایشگاه های این شهر می توان به نمایشگاه های صنایع مختلف از قبیل دارو، شیمیایی، غذایی، مبلمان، نمایشگاه دریایی و ... اشاره نمود. در کشور ما نیز افراد و شرکت های بسیار زیادی سالانه به این شهر سفر می کنند و از جهت اقتصادی بسیار حائز اهمیت است که بتوانند ارزان ترین راه و همچنین آسان ترین راه را برای سفر خود انتخاب نمایند. بسیاری از شرکت های معتبر هستند که می توانند با ارائه ی خدماتی همچون بلیط های ارزان استانبول به مسافران و گردشگران خواهان سفر به استانبول کمک کنند تا بتوانند با خیالی راحت به این شهر سفر کنند و یا از نمایشگاه های استانبول دیدن نمایند.

نمایشگاه استانبول

به طور کلی نمایشگاه های استانبول همانند دیگر نمایشگاه ها محلی برای تبلیغ و همچنین نمایش محصولات و تکنولوژی های جدید می باشند که بسیاری از شرکت ها می توانند محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارند.

استانبول

استانبول که نام قدیمی ان قسطنطنیه بوده است بزرگترین شهر و همچنین پرجمعیت ترین شهر در کشور ترکیه بوده و همچنین مرکز فرهنگی و اقتصادی این کشور زیبا می باشد. همچنین شهر استانبول جزو سومین شهر توریستی در جهان در سال 2010 شناخته شده است.

بلیط ارزان استانبول

موقعیت و جمعیت شهر استانبول

شهر استانبول یکی از شهر های بزرگ کشور ترکیه می باشد که این کشور از کشورهای همسایه ی ایران بوده و سالانه بسیاری از مردمان از سرتاسر دنیا و همچنین کشور ایران به این کشور و شهر استانبول سفر می کنند. نا گفته نماند که بسیاری از افراد از مکان های مختلف دنیا به چندین منظور اعم از تفریحی و کاری و بازدید از نمایشگاه های استانبول به این منطقه سفر می کنند تا بتوانند علاوه بر کار خود تفریح نیز کنند.

حدود 19 درصد از جمعیت کشور ترکیه در شهر استانبول بوده که حدود 16 میلیون نفر می باشد.

زمان نمایشگاه های استانبول

سفر به استانبول می تواند به دلایل مختلف تفریحی و یا کاری باشد به عنوان مثال سالانه تعداد بسیار زیادی نمایشگاه های استانبول در این شهر تشکیل می شود که از سرتاسر جهان بازدید کنندگان به این شهر سفر می کنند. نمایشگاه های استانبول که از جمله نمایشگاه های صنایع غذایی، شیمیایی، دارویی و ... می تواند باشد مورد استقبال بسیاری از مردم از سرتاسر دنیا و همچنین کشور ما قرار می گیرد. نمایشگاه های استانبول در زمان های مختلفی برگزار خواهند شد که در تمامی فصول شاهد برگزاری نمایشگاه های مختلف این شهر می باشیم. سفر به این شهر زیبا در هر فصل زیبایی و جذابیت خاص خود را داشته و تابستان و زمستان آن دارای زیبایی منحصر به فرد خود می باشد. این شهر به دلیل زیبایی های خاص خود در هر فصل دارای طرفداران زیادی بوده که علاوه بر سفر خود و تفریحات می توانند از نمایشگاه های استانبول نیز دیدن نمایند.

نمایشگاه استانبول

بلیط سفر به استانبول

به دلایل اقتصادی برای بسیاری از مردم اهمیت دارد که با خرید بلیط های ارزان قیمت تر و همچنین هتل های بهتر و با هزینه های مناسب تر به این کشور سفر کرده و بتوانند نهایت لذت را ببرند و یا از نمایشگاه های استانبول دیدن نمایند.

گردشگران می توانند برای سفر خود به این منطقه ی توریستی زیبا بلیط های خود را از سایت فروش بلیط استانبول تهیه نمایند و با خیالی راحت سفر کنند. زیرا خرید بلیط ارزان استانبول این شرایط را می تواند برای مسافران فراهم اورد که سبب کاهش هزینه های خود شوند و بتوانند با هزینه ای کمتر و کیفیتی بهتر به این شهر سفر کنند. بنابراین بسیاری از شرکت های معتبر در کشور هستند که با ارائه خدمات و همچنین بلیط ارزان استانبول به مسافران توانسته اند گام بزرگی را در جهت کمک به مسافران و گردشگران خواهان سفر به استانبول و بازدید از نمایشگاه های استانبول بردارند.


بلیط جت به سرعت جت


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.