rnrn

بلیط لحظه اخری چگونه تهیه می‌شود؟

بلیط لحظه آخری

از جمله امکاناتی هست که به هر مسافری برای تجربه یک سفر مفرح و ارزان کمک می کند. بلیط لحظه اخری در اخرین لحظات شروع سفر ارائه می شود و می توانید با قیمتی مناسب بلیط لحظه آخری را تهیه نمایید.

بلیط لحظه آخری چگونه تهیه می‌شود؟

بسیاری از افراد برای سفر از هواپیما استفاده می کنند و بلیط لحظه آخری گزینه مناسبی برای افرادی هست که زمان زیادی برای خرید بلیط ندارند و تمایل دارند ارزان سفر کنند.

پیشنهاد ما به شما برای خرید بلیط لحظه آخری استفاده از وبسایت بلیط جت است . با بلیط جت در هر زمان بلیط لحظه آخری و ارزان به شهرهای پر تردد را تهیه کنید و از سفر خود نهایت لذت ببرید.

وقت طلاست، با مراجعه به وبسایت بلیط جت در زمان و هزینه سفر، صرفه جویی کنید.

بلیط لحظه آخری 

خرید بلیط لحظه آخری

در حال چک کردن گوشیتان هستید، پیامی با یک شماره ناشناس برایتان ارسال می شود: بلیط مشهد 100 هزار تومان! باور نمی‌کنید. دقیقا سه روز پیش برادرتان گفته بلیط مشهد 300-400 هزارتومان است.

این بلیط، بلیط چارتر یا همان بلیط لحظه آخری هست. بلیط لحظه آخری بلیطی هست که حداکثر 24 ساعت قبل از پرواز  فروخته می‌شود.

شرکت هواپیمایی لیست همه مسافران را بسته و تقریبا دیگر مطمئن است بلیط فروش نمی‌رود. بنابراین آن را با قیمت خیلی کمتر به مسافرانی که قصد سفر دارند اما هنوز بلیط سفر را تهیه نکرده اند و یا بودجه کافی برای تهیه بلیط هواپیما با قیمت اصلی را ندارند، ارائه

می کند. بلیط چارتر با بلیط سیستمی متفاوت است. بلیط سیستمی روز و ساعت حرکت کاملا مشخصی دارد، مثلا شما می‌توانید برای سه ماه بعد ساعت سه بعد از ظهر بلیط کیش را از همین امروز رزرو کنید و مطمئن باشید مشکلی پیش نخواهد امد و اگر سه هفته بعد متوجه شوید دیگر قصد سفر ندارید می توانید بلیط کیش خودتان را کنسل نمایید.

 اما در پرواز چارتر اینگونه نیست. بلیط لحظه آخری سفر ارزانی رارائه می کند که امکان بازگشت هزینه ان در صورتی که مسافر پشیمان شود، صفر است. در پرواز چارتر یک نفر ، سازمان یا یک تور بخشی از صندلی‌های هواپیما را به صورت سیستمی رزرو می کند، اما تعداد صندلی های فروخته شده به حد نصاب نمی رسد، از این رو شرکتی که صندلی‌ها را رزرو (چارتر ) کرده برای این که زیان مالی شدیدی نبیند، در خواست فروش بلیط لحظه آخری می‌کند.

بلیط لحظه آخری به همین دلیل بسیار ارزانتر از قیمت اصلی بلیط به فروش می رسد. البته در زمان‌های خاص ممکن است این بلیط از بلیط سیستمی گرانتر هم باشد.

نکته دوم در مورد بلیط لحظه آخری این است که این بلیط‌ها فقط در مسیرهای پرتردد هوایی ارائه می شود، چرا که برای شرکت‌ها و سازمان‌هایی که مسافران را جابجا می‌کنند، رزرو صندلی‌های هواپیما برای تمام مقصدهای سفر صرفه اقتصادی ندارد.

 خرید آنلاین بلیط لحظه آخری

 بلیط افری:

 بلیط لحظه آخری را با نام بلیط افری هم میشناسند . شما سایت بلیط جت را باز می‌کنید، مقصد مشخصی برای سفر انتخاب کرده اید و بازدید از یک مکان مشخص دیگر هدف شما نیست.

اما بلیط آفری یا لحظه آخری ارائه شده برای مکان دوم با قیمتی باورنکردنی شما را برای تغییر برنامه سفرتان وسوسه می کند.

شرکت‌های فروش بلیط ، همواره برای مسافران خود بلیط افری ذخیره دارند. بلیطی که هزینه های سفر شما را به حداقل می رساند .

با تمام مزایایی که بلیط لحظه آخری دارد زمان بازگشت آن نامشخص است و هیچ شرکت هواپیمایی تضمین نمی کند مسیر برگشت نیز با همان قیمت پیشنهادی بلیط تهیه کنید. ممکن است شما خوش شانس باشید و با بلیط ارزانتری برگردید و ممکن است مجبور شوید مبلغی برابر قیمت اصلی پرداخت کنید.

بلیط لحظه آخری مشهد: شهر مشهد یکی از پر ترددترین شهرهای کشور است و به خصوص در ایام تعطیل تهیه بلیط هواپیما و قطار برای این مقصد جذاب سخت است. بلیط مشهد در این ایام بشدت گران و حتی به چند برابر قیمت اصلی فروخته می‌شود.

سایت بلیط جت برای خرید بلیط مشهد به مسافرانی که از این سایت بلیط تهیه می‌کنند، پیشنهادهای ویژه‌ای ارائه می کند. معمولا در غیر از زمان‌های خاص بلیط مشهد به صورت چارتر وجود دارد،  پس با تخفیف و ارزان به مشهد سفر کنید.

بلیط لحظه آخری کیش: یکی دیگر از مقاصد پرطرفدار شهر کیش است. کیش با آب و هوای دلپذیر پاییزه و زمستانی‌اش، مسافران زیادی را به خود جذب می کند. از این رو شرکت‌های برگزار کننده تور، بلیط کیش را رزرو می‌کنند بخشی از آن را بصورت بلیط لحظه آخری می‌فروشند.

اگر میخواهید بدانید بلیط آفری چیست کلیک کنید.

تاریخ انتشار:1398/08/29

بروزرسانی:1399/07/02

بلیط جت به سرعت جت


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.